Kolmemõõtmelise ülesvõtte teostamine kvaliteetse ning madalat kiirgudoosi võimaldava CBCT tehnoloogia abil uusima MyRay X5 röntgenseadmega

Saada saatekiri

3D röntgen võimaldab hambaarstil saada täpset informatsiooni näo- ja lõualuude anatoomilistest struktuuridest. Samuti toetab 3D röntgen arste täpsemate diagnooside tegemisel ning seeläbi parema raviotsuse langetamisel.

Pildi tegemine uute 3D seadmetega on võrreldes kompuutertomograafiaga kiire ja sellest tulenev röntgenkiirgus on patsiendile oluliselt väiksem. Väikesed luised struktuurid on pildil nähtavad täpsemalt ning kolmest erinevast suunast: aksiaalne, koronaalne ja sagitaalne.

3D röntgenit kasutatakse:

*Implantaatide planeerimiseks
*Hammaste arengu uurimiseks
*Alumiste tarkusehammaste ja alalõua närvi positsiooni uurimiseks
*Lõualiigeste luuliste struktuuride uurimiseks
*Näo-lõualuude piirkonnas esinevate kasvajate ja tsüstide uurimiseks
*Luustruktuuri täpsemaks hindamiseks
*Näo-lõualuude traumade korral
*Periapikaalne ja parodontaalne diagnoos
*Nina kõrvalkoobaste uurimiseks
*Ortodontilis-kirurgilise ravi planeerimiseks


Kasutame Klindenis MyRay X5 3D röntgenseadet, mis võimaldab kiireid ülesvõtteid ja minimaalset kiirgusdoosi. Pakume teie kliinikule tellimustööna panoraam- ja 3D ülesvõtteid ,salvestame need USB-le või saadame otse kliinikusse.

NB! Uuringule kindlasti eelnevalt registreeruda! Sobiva aja leidmiseks kasutage broneerimismoodulit ning valige teenuseks 3D saatekiri või helistage meie registratuuri.

3D röntgen+USB               45€ – € 70

Patsiendile palun anda kaasa saatekiri, millel näidata 3D võtte puhul huvipakkuvad piirkonnad. Patsient tasub teenuse eest kohapeal.