Your partner on the road to a beautiful smile!

Find the first available appointment Make an appointment

How to find us

Services

Booking

Services

Diagnostics

All x-ray images are saved digitally and can always be reproduced or sent to other treatment facilities and all treatment records are synchronised with the Estonian Patient Portal.

Read more

Root canal treatment

Vajadus juureravi ravi järele tekib kõige sagedamini sügava karioosse kahjustuse tagajärjel ning on väga tundlik külmade-kuumade söökide/jookide suhtes või on hammustamisel hell.

Read more

Prosthetics

Proteesimine on hamba või selle osa asendamine konstruktsiooniga. Pakume kõiki enamlevinud proteetilisi lahendusi: panused, laminaadid, suust eemaldatavad ja fikseeritud proteesid, kombineeritud proteesid ja implantaadid.

Read more

Implantology

Implantaadid on parim viis puuduva hamba koesõbralikuks ja usaldusväärseks asendamiseks ning mis tunduvad suus täiesti loomulikena ja taastavad koos krooniga hamba kuju. Asetame Klindenis Straumann implantaate, millele kehtib eluaaegne garantii.

Read more

Surgergy

Kirurgiline protseduur on näiteks hamba või hambajuure eemaldamine. Lisaks hammaste eemaldamisele tähendab see aga laiemas mõistes kõiki kirurgilisi töid, mida suuõõnes teostatakse nagu näiteks pehmete kudede plastilised operatsioonid, tsüsti ja hamba juuretipu eemaldamine ja põskkoopa põhja tõstmine.

Read more

Sedation

Sedatsioon on anesteesia meetod, mille puhul patsiendile antakse ravimeid, mis tekitavad unisust, muudavad rahulikuks, vähendavad hirmutunnet, ärevust ja valuaistingut. Sedatsiooni tasub kaaluda nendel inimestel, kel on hirm hambaravi ees või oht, et ei suudeta end protseduuri ajal kontrollida.

Read more

Gum treatment

Parodontoloogia tegeleb gingiviidi ehk igemepõletiku ja parodontiidi ehk hammast ümbritseva koe kroonilise põletiku profülaktika ja raviga. Igemehaiguste profülaktika sisaldab hammaste puhastust, igemepealsete ja – aluste ladestuste (hambakatu ja hambakivi) eemaldamist ultraheli, sooda ja pastaga.

Read more

Whitening

Read more