Klindeni teenuste seast leiad omale lahenduse

Broneeri aeg
← Tagasi

Ortodontilise ravi abil saab suunata ruumipuuduses olevaid hambaid sirgesse joonde, sulgeda vahesid hammaste vahel ning taastada igeme-haiguse (parodontiidi) tagajärjel nihkunud hammaste asendeid. Enne ravi alustamist viib arst läbi uuringud, hindamaks hambumusprobleemide keerukust ning võimalikke ravilahendusi. Pakume ortodontilist ravi alainer’ite ehk ortodontiliste kapedega.

AirNivol alineri süsteem on uus võimalus hammaste asendite korrigeerimiseks breketite asemel – individuaalselt valmistatud kapede abil. Tegemist on läbipaistvate kapedega, mis järk-järgult juhivad hambad õigetesse asenditesse. Esmalt viiakse hammaste asendite korrigeerimise protsess läbi arvutis ning selle alusel luuakse virtuaalne mudel. Mudeli põhjal valmistatakse kaped, mis juhivad järk-järgult hambad õigetesse asenditesse. Patsient vahetab kapet iga kahe nädala tagant. Arsti on vaja külastada 2-3 kuu tagant ning ravi kestab keskmiselt 1,5 aastat. Kapedega ortodontiline ravi sobib kerge ja keskmise raskusega hambumusprobleemide lahendamiseks.

Kapedega ravi sobib hästi inimeste igapäevaellu ja jääb teistele enamasti märkamatuks. Kapede puhul ei kasutata metalltraate ega breketeid, nii et suuõõne ärrituse oht ja esmaabi vajadus on minimaalsed. Kaped on mugavad kanda ning neid saab söömise ja pesemise ajaks hõlpsalt eemaldada.

Ortodontiliste kapedega ravi jaoks broneeri aeg meie proteesiarst dr. Ere Ambose vastuvõtule.